TYBINKI

Duży wybór tybinek dla każdej z dyscyplin, różne opcje ustawienia i możliwość samodzielnej, szybkiej wymiany to cechy które zdecydowanie zwiększają funkcjonalność siodeł WOW

WOW oferuje kilkanaście różnych modeli tybinek, które dobieramy w zależności od rodzaju treningu, budowy i preferencji jeźdźca. Dzięki modularnej budowie siodła zamiany tybinki można samodzielnie dokonać w ciągu kilku minut.    

Każda z Tybinek może być ustawiana w 2 pozycjach, samodzielnie przez jeźdźca. Pozycje różnią się  zamocowaniem tylnej części tybinki 1 cal (2,54 cm) bliżej lub dalej od siedziska, co zmienia kąt ustawienia tybinki.

Dostępne są 3 bazowe opcje, z których każda może być przesunięta do przodu.

Opcja odchylona do tyłu – daje jeźdźcowi wybór pomiędzy pozycją tybinki odchylonej do tyłu i ustawionej standardowo. Jest idealna dla jeźdźców z krótkimi udami, którzy w inny sposób  nie dotykaliby kolanem do bloku kolanowego.

Opcja standardowa – będzie pasować jeźdźcom o standardowej budowie, oferuje wybór pomiędzy pozycją standardową i ustawioną lekko do przodu

Opcja odchylona do przodu – daje jeźdźcowi wybór pomiędzy pozycją tybinki ustawionej lekko do przodu i mocno do przodu. Idealna dla jeźdźców z długimi udami, gdzie w standardowym ustawieniu kolana mogłyby wykraczać poza obręb tybinki i bloki kolanowe.

Wybrane tybinki ujeżdżeniowe: 

Wybrane tybinki wszechstronne:

Wybrane tybinki skokowe i crossowe:

Tybinka rajdowa:

Logo Header Menu